پست الکترونیک
 
کد خبر : 16250 تاریخ خبر : 1396/04/25 ساعت : 12:39
استاندار در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان:
5.6 هزار ميليارد ريال تسهيلات رونق توليد در چهارمحال و بختياري پرداخت خواهد شد
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: امسال 5 هزار و 600 ميليارد ريال تسهيلات در قالب طرح رونق توليد به طرح و واحدهاي توليدي استان پرداخت مي شود.
استاندار در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان:

قاسم سليماني دشتكي در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: از اين مبلغ سه هزار ميليارد ريال تسهيلات به 200 طرح و واحد براي تأمين سرمايه ثابت و سرمايه در گردش و دو هزار و 600 ميليارد ريال به منظور تجهيز و نوسازي 100 واحد و طرح توليدي پرداخت خواهد شد.

وي افزود: اين تسهيلات در صورتي به طرح و واحدهاي تعلق مي گيرد كه به واسطه آن حداقل 10 درصد اشتغال و 10 درصد ميزان توليد افزايش يابد.

سليماني دشتكي تصريح كرد: در دو سال گذشته در ستاد تسهيل و رونق توليد چهارمحال و بختياري مشكلات 300 واحد توليدي بررسي و امسال نيز مشكلات 150 طرح و واحد پيگيري مي شود.

وي بيان داشت: فعالان واحدهاي توليدي مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد را عملياتي و اجرا كنند تا تعامل بين دستگاه هاي اجرايي، بانك هاي عامل و واحدهاي توليدي دوسويه باشد.

گفتني است، اعضاي ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري پرداخت 246 ميليارد ريال تسهيلات طرح رونق توليد به 36 طرح و واحد توليدي در استان را تصويب كردند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal