پست الکترونیک
 
کد خبر : 14409 تاریخ خبر : 1395/04/14 ساعت : 11:36
با حضور مديركل بانوان و خانواده استانداري:
جلسه هماهنگي گراميداشت هفته عفاف و حجاب برگزار شد
مديركل امور بانوان و خانواده استانداري در جلسه گراميداشت 21 تير روز حجاب و عفاف كه امروز در استانداري برگزار شد در خصوص برنامه هاي روز و هفته حجاب و عفاف بحث و تبادل نظر شد.
با حضور مديركل بانوان و خانواده استانداري:

 "فاطمه دوستي" در اين جلسه گفت: حجاب از ارزشها، باورها و اعتقاداتي است كه نشات گرفته از اعتقادات اسلامي ما مسلمانان مي باشد و در برنامه ريزي براي اين امر نه تنها افراد با حجاب بلكه براي افرادي كه كمتر اين امر را رعايت مي كنند نيز برنامه ريزي‌هايي بايد صورت گيرد.

وي گفت:امر به معروف و نهي از منكر را تكليف همگاني و واجب دانست كه بايد مورد توجه همه افراد جامعه قرار گيرد.

وي افزود:تجمع و راهپيمايي از ميدان بسيج شهركرد تا امامزادگان حليمه و حكيمه خاتون شهركرد، راه اندازي صندوق عفاف وحجاب، راه اندازي غرفه هاي دوخت رايگان چادر و برگزاري جشن به سن تكليف از جمله برنامه هاي اجرايي به شمار مي رود.

وي تشكيل كارگاههاي آموزشي، برپايي نمايشگاه عفاف و حجاب، توليد و پخش فيلم هاي آموزشي، برگزاري نشست علمي با موضوع حجاب و عفاف، درج احاديثي از ائمه معصومين در خصوص حجاب و عفاف در سربرگ نامه ها، برگزاري كرسي هاي آزاد انديشي از ديگر برنامه هاي هفته گراميداشت حجاب و عفاف در استان است.

وي با بيان اينكه ارتقاء حد عفاف و حجاب از بيرون به درون در حفظ كرامت و حجاب زن بسيار تاثير گذار مي باشد افزود: اجراي برنامه طومارنويسي مقابله با ولنگاري فرهنگي در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) از برنامه هاي هفته عفاف وحجاب به شمار مي رود.

گفتني است از 20 تا 26 تير ماه به عنوان هفته حجاب و عفاف نامگذاري شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal