پست الکترونیک
 
کد خبر : 15214 تاریخ خبر : 1395/10/19 ساعت : 18:21
استاندار در شوراي آموزش و پرورش استان:
مديران چهارمحال و بختياري براي جذب اعتبارات تلاش بيشتري داشته باشند
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: مديران دستگاه هاي اجرايي استان براي جذب اعتبارات تلاش بيشتري داشته باشند.
استاندار در شوراي آموزش و پرورش استان:

قاسم سليماني دشتكي در شوراي آموزش و پرورش چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: مديران دستگاه هاي اجرايي استان هر چه سريع تر نسبت به جذب اعتبارات پروژه هاي مختلف و پرداخت بدهي پيمانكاران در قالب اسناد خزانه و اوراق مشاركت اقدام كنند.

وي افزود: هر كدام از مديران دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري كه توان جذب اين اعتبارات را نداشته باشد، توبيخ و ساير بودجه آنان نيز قطع مي شود.

سليماني دشتكي تصريح كرد: 250 ميليارد ريال اعتبار از محل اسناد خزانه هم براي پرداخت بدهي دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري به شهرداري هاي استان در نظر گرفته شده است.

وي بيان داشت: با توجه به فرصت كم باقي مانده در جذب اعتبارات اسناد خزانه و اوراق مشاركت مديران دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري بايد پيگيري جذب اين اعتبارات را در دستور كار خود قرار دهند.

رئيس شوراي آموزش و پرورش چهارمحال و بختياري در بخش ديگري از سخنان خود اضافه كرد: برگزاري جشنواره ملي خيرين مدرسه ساز ويژه اين استان به ميزباني تهران در سال گذشته دستاوردهاي مطلوبي به همراه داشته است.

وي عنوان داشت: در اين جشنواره ساخت بسياري از مدارس چهارمحال و بختياري به خيران داوطلب سپرده شد.

سليماني دشتكي اظهار كرد: در سال گذشته عمليات اجرايي احداث 100 مدرسه در چهارمحال و بختياري آغاز شده كه 71 مورد آن با مشاركت خيرين بوده است.

وي ادامه داد: فرمانداران شهرستان هاي 9 گانه چهارمحال و بختياري و مديران دستگاه هاي اجرايي مربوطه در استان بايد براي برگزاري جشنواره هاي مشابه در بقيه نقاط كشور همكاري لازم را با اداره كل آموزش و پرورش داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختياري به ضرورت واگذاري پروژه هاي مازاد به بخش خصوصي اشاره و بيان كرد: مشاركت بخش خصوصي در اين حوزه مي تواند به تسريع در تكميل و بهره برداري از پروژه هاي نيمه تمام كمك كند.

وي يادآور شد: راهكارهاي جذب بخش خصوصي به منظور سرمايه گذاري در پروژه هاي مشاركتي با جديت دنبال و اجرايي شود.

سليماني دشتكي همچنين عملكرد نهضت سوادآموزي چهارمحال و بختياري در سه سال گذشته را مطلوب ارزيابي و عنوان كرد: نهضت سوادآموزي در اين مدت تحول بسيار مطلوبي را در زمينه افزايش باسوادي قسمت هاي مختلف استان انجام داده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal