پست الکترونیک
 
کد خبر : 15227 تاریخ خبر : 1395/10/20 ساعت : 20:15
معاون استاندار در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان:
برخي قوانين بانكي باعث كاهش سرمايه گذاري در چهارمحال و بختياري شده است
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختياري گفت: برخي قوانين بانكي باعث كاهش سرمايه گذاري در استان شده است.

سيامك سليماني دشتكي در يكصد و بيستمين ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: وجود برخي قوانين دست و پاگير بانك دلسردي سرمايه گذاران در انجام سرمايه گذاري هاي مختلف در استان را به دنبال داشته است.

وي تاكيد كرد: بانك هاي عامل بايد به منظور افزايش سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف و جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي با هدف تسريع در تكميل و بهره برداري از واحدهاي توليدي نيمه تمام و استفاده از تمامي ظرفيت واحدهاي فعال قوانين موجود را تسهيل كنند.

سليماني دشتكي افزود: البته ضرورت دارد تا هنگام ارائه تسهيلات بانكي به سرمايه گذاران داخلي و خارجي نسبت به مشخص شدن اهليت آن ها اقدام شود.

وي بيان داشت: رفع مشكلات بخش توليد به منظور افزايش اشتغال، كاهش نرخ بيكاري و رونق اقتصادي نياز به تلاش ويژه در بخش هاي مختلف و به ويژه در حوزه بانك هاي عامل است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختياري اضافه كرد: پرداخت تسهيلات جديد، تمديد مهلت بدهي و بخشودگي جرايم بانكي از مهمترين خواسته هاي بخش توليد و سرمايه گذاران فعال در اين حوزه محسوب مي شود.

وي عنوان داشت: همكاري مديران عامل بانك هاي چهارمحال و بختياري با مسئولان دستگاه هاي اجرايي و سرمايه گذاران مي تواند در بهبود بازدهي استفاده از تسهيلات مختلف مؤثر باشد.

سليماني دشتكي اظهار كرد: ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري در سرعت بخشي به روند اجرايي پروژه هاي مختلف استان نقش مطلوبي داشته است.

افزوده مي شود در اين نشست مشكلات 5 طرح توليدي چهارمحال و بختياري در زمينه هاي امور مالياتي و تسهيلات بانكي بررسي و راهكارهاي قانوني رفع اين مشكلات ارائه شد.

مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal