پست الکترونیک
 
کد خبر : 15236 تاریخ خبر : 1395/10/23 ساعت : 12:00
استاندار در ستاد صيانت از حقوق شهروندي استان:
رعايت حقوق شهروندي آسيب هاي اجتماعي را كاهش مي دهد
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: رعايت حقوق شهروندي باعث كاهش آسيب هاي اجتماعي مي شود.

قاسم سليماني دشتكي در ستاد صيانت از حقوق شهروندي چهارمحال و بختياري با حضور جانشين بازرسي ستاد مركزي صيانت از حقوق شهروندي و رعايت حريم امنيت عمومي وزارت كشور تأكيد كرد: تكريم ارباب رجوع، رعايت حقوق شهروندي، احترام متقابل مردم، مسئولان و قشرهاي مختلف به حقوق يكديگر نقش مهمي در كاهش آسيب هاي اجتماعي و ارتقاي شاخص هاي توسعه اي دارد.

وي افزود: در همين راستا مقام معظم رهبري (مدظله العالي) هم به منظور رفع مشكلات و آسيب هاي اجتماعي تاكيد فراواني به مسئولان دارند.

سليماني دشتكي تصريح كرد: مديريت ارشد چهارمحال و بختياري به منظور رفع مشكلات مردمي در سه سال گذشته 160 سفر به نقاط مختلف استان انجام داده و خواسته هاي مردم را از نزديك مورد بررسي قرار داده است.

وي بيان داشت: پيگيري خواسته ها و مطالبات مردمي باعث افزايش رضايتمندي عمومي در حوزه هاي مختلف و بهبود وضعيت شرايط در جامعه مي شود.

استاندار چهارمحال و بختياري اضافه كرد: مديران و مسئولان دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري بايد به منظور افزايش رضايتمندي عمومي و كاهش آسيب هاي اجتماعي از توان ريش سفيدان، بزرگان، معتمدان و ذي نفوذان بهره مندي كنند.

وي عنوان داشت: همدلي، وحدت رويه و تعامل بين مسئولان، مردم و قشرهاي مختلف چهارمحال و بختياري در مدت فعاليت دولت يازدهم اين استان را به يكي از استان هاي موفق كشور در بخش هاي مختلف تبديل كرده است.

سليماني دشتكي اظهار كرد: وضعيت بيكاري، شرايط سخت اقتصادي و كاستي در برخي شاخص هاي فرهنگي و اجتماعي مشكلاتي را براي برخي مردم ايجاد كرده كه البته در سه سال گذشته براي رفع اين مشكلات تلاش هاي فراواني شده است.

وي ادامه داد: در همين راستا 5 قرارگاه در شوراي فرهنگ عمومي چهارمحال و بختياري تشكيل و فعال شد تا بتوان شاخص هاي فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي، سياسي و غيره را ارتقا و آسيب هاي اجتماعي را كاهش داد.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان كرد: برخي آسيب هاي اجتماعي موجود سلامت، حيات اجتماعي و حق كرامت و برابر انسان هاي جامعه را به خطر مي اندازد.

وي يادآور شد: آگاهسازي مردم از حقوق شهروندي خود با قوانين، عرف، شرع و حكومتداري مي تواند در ارتقاي وضعيت بخش هاي مختلف جامعه مؤثر باشد.

سليماني دشتكي عنوان كرد: به همين منظور مسئولان دستگاه هاي اجرايي بايد قدرت پاسخگويي به مردم و ارباب رجوع در حوزه هاي گوناگون را تقويت كنند.

مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal