پست الکترونیک
 
کد خبر : 15595 تاریخ خبر : 1395/12/26 ساعت : 11:43
جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان لردگان برگزار گرديد
جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان لردگان برگزار گرديد
برهان حسين پور معاون فرمانداري شهرستان لردگان گفت: جوانان نقش مهمي در انقلاب و دوران دفاع مقدس داشته اند و بايد خدمتي خالصانه و صادقانه به جوانان داشته باشيم.
جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان لردگان برگزار گرديد

برهان حسين پور معاون فرمانداري شهرستان لردگان گفت: جوانان نقش مهمي در انقلاب و دوران دفاع مقدس داشته اند و بايد خدمتي خالصانه و صادقانه به جوانان داشته باشيم.

وي افزود در زمينه ازدواج، اشتغال و مسكن جوانان كارهاي بسياري انجام گرفته اما هنوز كافي نيست.

ايشان ضمن اشاره به نزديكي تعطيلات ايم عيد گفت: اقوقات فراغت جوانان در تعطيلات عيد نوروز بايد جدي گرفته شود و نياز به برنامه ريزي منظم و منسجمي دارد.

در ادامه حسين زماني معاون فرهنگي و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان گفت: سياست تشكيل سمن و انجوي در كشورهاي غربي كمك هاي خوبي به شهروندان كرده است و در كشور ما نيز بايد اين برنامه ها به نحو احسن اجرا گردند.

ايشان در ادامه افزودند در سال 96 به ازاي هر 5000 نفر يك سمن(ستاد مردم نهاد) انجام خواهد گرفت كه بر اساس كار و خدمات ان سمن اعتبار به آن سمن تعلق خواهد گرفت.

وي در ادامه افزود: در طي ارزيابي هاي انجام شده شهرستان لردگان در بين شهرستان هاي استان هم از لحاظ تشكيل جلسات ساماندهي(9 جلسه) و هم از لحاظ اجرايي مصوبات بهترين عملكرد را داشته و حايز رتبه اول شده است.

در ادامه جلسه عيسي حسني رئيس اداره ورزش و جوانان و دبير ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان لردگان گفت : توجه به جوانا و امور آنان از وظايف مهم مسئولين مي باشد و مسئولين در اجراي پروژه ها بايد به جوانان اعتماد كرده و آنها را به كار گيرند.

وي افزود امروزه بايد به جوانان بها داد و از انديشه و فكر آنان استفاده نمود و با اعتماد به جوانان است كه مي توان عرصه را براي حضور پرشور انها فراهم آورد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal