پست الکترونیک
 
کد خبر : 15601 تاریخ خبر : 1395/12/25 ساعت : 21:53
استاندار در نشست با تعدادي از فعالان سياسي اصولگراي استان:
نيروهاي معتدل سياسي در مديريت چهارمحال و بختياري استفاده شد
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: همزمان با فعاليت دولت يازدهم در حوزه مديريت اين استان از نيروهاي معتدل سياسي استفاده شده است.
استاندار در نشست با تعدادي از فعالان سياسي اصولگراي استان:

قاسم سليماني دشتكي در نشست با تعدادي از فعالان سياسي اصولگراي چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: ايجاد وحدت بين جناح هاي سياسي، اقوام و اقشار مختلف مردم از مهمترين برنامه هاي مديريت استان در دولت يازدهم است.

وي با اشاره به ضرورت استفاده از نيروهاي سياسي هر دو جناح در سطح مديريتي چهارمحال و بختياري افزود: هم اكنون خط سياسي بخشي از مديران استان رويكرد اصولگرايي دارد.

سليماني دشتكي رعايت اعتدال در بحث هاي سياسي و مديريتي را ضروري اعلام و تصريح كرد: در دولت تدبير و اميد استفاده از نيروهاي اصلاح طلب، اصولگرا و همراه با دولت مورد توجه جدي قرار گرفت.

وي بيان داشت: برقراري توازن منطقه اي و بهره مندي از نيروي انساني در حوزه مديريت در تمامي شهرستان هاي چهارمحال و بختياري در دولت يازدهم مورد توجه قرار گرفت.

استاندار چهارمحال و بختياري اضافه كرد: ايجاد وحدت رويه، همدلي و تعامل بين مديران، مسئولان و قشرهاي مختلف مردم در راستاي تسريع در روند توسعه بخش هاي مختلف استان مؤثر بوده است.

وي با اشاره به ارتباط مطلوب مديران استان با نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي عنوان داشت: حركت در مسير قانون، پرهيز از نظرات شخصي و توجه به معيارهاي علمي در بخش هاي مختلف از مهمترين راه هاي رسيدن به توسعه است.

سليماني دشتكي افزايش زيرساخت ها را از مهمترين راه هاي دستيابي به توسعه همه جانبه اعلام و اظهار كرد: ارتقاي راه هاي ارتباطي، تكميل طرح هاي نيمه تمام، آغاز عمليات اجرايي پروژه هاي جديد، بهره برداري از طرح هاي بزرگ و صنعتي، تحول در زيرسازي و آسفالت معابر روستايي با يك ميليون و 500 هزار متر مربع، هزينه هزار و 500 ميليارد ريالي گازرساني و افزايش شاخص گازرساني چهارمحال و بختياري از 83.5 به 94.5 درصد از مهمترين اقدامات مديريت ارشد استان در دولت يازدهم محسوب مي شود

وي با اشاره به جود 220  شهر، روستا و ناحيه صنعتي بدون آب در چهارمحال و بختياري همزمان با آغاز فعاليت دولت يازدهم ادامه داد: در اين مدت آبرساني به 170 شهر، روستا و ناحيه صنعتي، تسريع در روند اجراي پتروشيمي لردگان، بهره برداري از فاز نخست فولاد سفيددشت، راه اندازي كارخانه توليد چادر مشكي حجاب، بهره برداري از طرح ورق پوشش دار تاراز، دريافت مجوزهاي قانوني احداث راه آهن سراسري اصفهان – شهركرد – اهواز از برنامه هاي مهم دولت يازدهم بوده است.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان كرد: توسعه بزرگراه هاي استان از 110 به 330 كيلومتر، حفر تونل هاي مختلف در جاده هاي اصلي، رشد خدمات بهداشتي و درماني، گشايش فرهنگسراي بزرگ شهركرد، برگزاري كنگره ملي شهداي استان از ديگر اقدامات صورت گرفته در دولت يازدهم است.

وي با اشاره به فعاليت هاي صورت گرفته در بخش آب چهارمحال و بختياري يادآور شد: در دولت يازدهم حفر تونل 67 كيلومتري بهشت آباد حذف شد.

سليماني دشتكي سهم سالانه چهارمحال و بختياري از حوضه زاينده رود را 237 ميليون مترمكعب اعلام و عنوان كرد: اين در حاليست كه اكنون تنها 218 ميليون مترمكعب آب برداشت مي شود و 19 ميليون مترمكعب ديگر اين استان از حوزه آبي زاينده رود طلب دارد.

وي با اشاره به اجراي برخي پروژه هاي انتقال آب در چهارمحال و بختياري در سال هاي گذشته اظهار داشت: اين استان با برگزاري نشست هاي تخصصي در سطح ملي و استاني به نتايج مطلوبي در بخش آب رسيده است.

استاندار چهارمحال و بختياري به در پيش بودن دو انتخابات مهم كشور در ابتداي سال آينده اشاره و خاطرنشان كرد: مديران استان براي برگزاري باشكوه و قانوني تلاش مي كنند.

وي گفت: حضور گسترده و پرشكوه مردم در پاي صندوق هاي رأي باعث تقويت نظام جمهوري اسلامي ايران و نمايش ابهت كشور در سطح بين المللي مي شود.

سليماني دشتكي تأكيد كرد: پروژه انتقال آب بن – شهركرد – بروجن يكي از مهمترين پروژه هاي تأثيرگذار و مورد نياز مردم چهارمحال و بختياري است.

وي اعتبار امسال پروژه انتقال آب بن – شهركرد – بروجن را هزار و 930 ميليارد ريال از محل منابع ملي و استاني دانست و افزود: با اجراي اين پروژه افزون بر 460 هزار نفر از جمعيت چهارمحال و بختياري از آب آشاميدني سالم و بهداشتي برخوردار مي شود.

گفتني است در اين نشست تعدادي از فعالان سياسي اصولگراي چهارمحال و بختياري نظرات، ديدگاه ها و پيشنهادات خود را ارائه كردند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal