پست الکترونیک
 
کد خبر : 16235 تاریخ خبر : 1396/04/24 ساعت : 14:30
مديركل نظارت معاونت روستايي در سفر به چهارمحال وبختياري:
155هزار شغل در مناطق روستايي كشور سال گذشته ايجاد شد
مديركل نظارت معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري گفت: در سال گذشته تعداد 155هزار337 نفر اشتغال در مناطق روستايي كشور ايجاد شده است
مديركل نظارت معاونت روستايي در سفر به چهارمحال وبختياري:

عليرضا نخعي ظهر امروز در نشست بررسي طرحهاي ارتقاء توليد در مناطق روستايي استان افزود: با توجه به اينكه سال گذشته دستگاههاي اجرايي ايجاد 144هزار شغل را تعهد داشت 15 درصد از ميزان تعهد بيشتر شغل ايجاد شد.

وي ميزان تسهيلات واگذار شده را بيش از 164ميليارد ريال عنوان كرد افزود: اين ميزان تسهيلات از محل منابع داخلي و صرفه جويي دستگاههاي اجرايي واگذار شده است.

وي با بيان اينكه بيشترين اشتغال در حوزه كشاورزي، دامپروري و صنايع تبديلي است افزود: امسال در بخش كشت گياهان داروئي، پرورش ماكيان و زنبورداري برنامه ريزي شده است.

وي با بيان اينكه پيش بيني مي شود در سال جاري به همين تعداد اشتغال در سطح كشور ايجاد شود افزود: تا كنون در سالجاري تعداد چهار هزار و 500شغل با واگذاري 23ميليارد ريال تسهيلات در بخش روستايي ايجاد شده است .

به گفته وي، اين تعداداشتغال با همكاري دستگاههاي اجراي از جمله بنياد شهيد، كميته امداد امام خميني(ره)، راهداري و حمل و نقل جاده اي، بهزيستي، امور عشاير و بسيج سازندگي ايجاد شده است.

وي وضعيت استان چهارمحال وبختياري را مطلوب ارزيابي كردو افزود: تعهد استان چهارمحال و بختياري در سال گذشته 100درصد اجرايي شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal