پست الکترونیک
 
کد خبر : 16250 تاریخ خبر : 1396/04/25 ساعت : 12:39
استاندار در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان:
5.6 هزار ميليارد ريال تسهيلات رونق توليد در چهارمحال و بختياري پرداخت خواهد شد
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: امسال 5 هزار و 600 ميليارد ريال تسهيلات در قالب طرح رونق توليد به طرح و واحدهاي توليدي استان پرداخت مي شود.

قاسم سليماني دشتكي در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: از اين مبلغ سه هزار ميليارد ريال تسهيلات به 200 طرح و واحد براي تأمين سرمايه ثابت و سرمايه در گردش و دو هزار و 600 ميليارد ريال به منظور تجهيز و نوسازي 100 واحد و طرح توليدي پرداخت خواهد شد.

وي افزود: اين تسهيلات در صورتي به طرح و واحدهاي تعلق مي گيرد كه به واسطه آن حداقل 10 درصد اشتغال و 10 درصد ميزان توليد افزايش يابد.

سليماني دشتكي تصريح كرد: در دو سال گذشته در ستاد تسهيل و رونق توليد چهارمحال و بختياري مشكلات 300 واحد توليدي بررسي و امسال نيز مشكلات 150 طرح و واحد پيگيري مي شود.

وي بيان داشت: فعالان واحدهاي توليدي مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد را عملياتي و اجرا كنند تا تعامل بين دستگاه هاي اجرايي، بانك هاي عامل و واحدهاي توليدي دوسويه باشد.

گفتني است، اعضاي ستاد تسهيل و رفع موانع توليد چهارمحال و بختياري پرداخت 246 ميليارد ريال تسهيلات طرح رونق توليد به 36 طرح و واحد توليدي در استان را تصويب كردند.

مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal