پست الکترونیک
 
کد خبر : 16251 تاریخ خبر : 1396/04/25 ساعت : 12:43
استاندار در نشست پيگيري طرح انتقال آب بن – بروجن:
طرح انتقال آب بن – بروجن 28 درصد پيشرفت فيزيكي دارد
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: طرح انتقال آب بن – بروجن تاكنون 28 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.
استاندار در نشست پيگيري طرح انتقال آب بن – بروجن:

قاسم سليماني دشتكي در نشست پيگيري طرح انتقال آب بن – بروجن تأكيد كرد: تلاش مديران چهارمحال و بختياري بهره برداري از اين تا تير 1397 است.

وي افزود: با وجود پيشرفت هاي خوبي كه به تازگي انجام گرفته اما همچنان موانعي وجود داشته كه با همكاري و جديت بيشتر قابل رفع است.

سليماني دشتكي تصريح كرد: براساس مصوبه سفر رئيس جمهوري و هيأت دولت به چهارمحال و بختياري قرار بود اين طرح ظرف سه سال به بهره برداري برسد.

وي بيان داشت: اين در حاليست در سال هاي ابتدايي، بودجه كافي به اين طرح اختصاص داده نشده و اجراي آن با كندي انجام گرفته و از اواخر سال گذشته اين طرح با سرعت بيشتري در حال انجام است.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان داشت: طرح انتقال آب بن – بروجن از طرح هاي مهم و حياتي استان و از مهمترين دغدغه هاي مسئولان محسوب مي شود.

وي عنوان داشت: شهرهاي بروجن، سفيددشت، فرادنبه و حتي فرخشهر با كمبود آب آشاميدني مواجه شده كه در صورت بهره برداري از اين طرح مشكل تأمين آب بخشي از شهرها و روستاهاي موجود در مسير برطرف مي شود.

سليماني دشتكي اظهار كرد: جذب اعتبار كامل طرح انتقال آب بن – بروجن بايد در اولويت كاري مسئولان مربوطه باشد.

وي ادامه داد: اميدواريم در جذب اعتبارات جديت بيشتري وجود داشته باشد تا بتوان اين طرح را در تير 1397 به بهره برداري رساند.

گفتني است با بهر برداري از طرح انتقال آب بن – بروجن افزون بر 460 هزار نفر جمعيت چهارمحال و بختياري از نعمت آب آشاميدني سالم و بهداشتي برخوردار مي شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal