پست الکترونیک
 
کد خبر : 16561 تاریخ خبر : 1396/06/15 ساعت : 17:37
استاندار در ستاد بزرگداشت سي و هفتمين سالروز هفته دفاع مقدس استان:
قدرت و استقلال كنوني ايران اسلامي نتيجه ايستادگي در دفاع مقدس است
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: قدرت و استقلال كنوني ايران اسلامي نتيجه مجاهدت هاي شهداء، جانبازان، آزادگان و ايثارگران و ايستادگي آنان در دوران دفاع مقدس است.
استاندار در ستاد بزرگداشت سي و هفتمين سالروز هفته دفاع مقدس استان:

قاسم سليماني دشتكي در ستاد بزرگداشت سي و هفتمين سالروز هفته دفاع مقدس چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: ايران در گذشته ابزار و دست مايه اي براي استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و شوروي سابق بود.

وي افزود: اين در حالي است كه امروزه تمامي نهضت هاي آزادي بخش دنيا از ايران نظر مشورتي مي گيرند و اين مهم به خاطر مجاهدت هاي شهداء، جانبازان، آزادگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس به رهبري پيامبرگونه امام خميني (ره) محقق شده است.

سليماني دشتكي تصريح كرد: به همين منظور حفظ ارزش ها و آثار دوران دفاع مقدس بايستي در دستور كار مسئولان مربوطه باشد.

وي بيان داشت: علاوه بر خسارت هاي فراواني دوران دفاع مقدس در بخش هاي مختلف كشور اما دستاوردهايي مانند خودكفايي كشور در ساخت امكانات دفاعي را به دنبال داشته است.

استاندار چهارمحال و بختياري اضافه كرد: امروزه ايران اسلامي در توان دفاعي، موشكي، تسليحاتي و دانش صلح آميز هسته اي به خودكفايي كامل رسيده و از قدرت و استقلال كافي برخوردار است.

وي عنوان داشت: توجه به مردم و خانواده هاي شهداء، جانبازان، آزادگان و ايثارگران دوران دفاع مقدس و رفع مشكلات آنان در زمينه هاي مختلف نقش مهمي در رسيدن سريع تر به اهداف توسعه اي كشور ايفا مي كند.

سليماني دشتكي اظهار كرد: مسئولان سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهارمحال و بختياري و بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس در رسيدن به اين اهداف تلاش هاي مطلوبي داشته اند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود ادامه داد: وجود مدافعان حرم و نبرد جانانه آنان با تروريست هاي تكفيري و داعشي ارتقاي امنيت ملي را به دنبال داشته است.

افزوده مي شود، 31 شهريور تا 6 مهر در تقويم رسمي جمهوري اسلامي به نام هفته دفاع مقدس نامگذاري شده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal