پست الکترونیک
 
کد خبر : 16575 تاریخ خبر : 1396/06/19 ساعت : 14:24
استاندار چهارمحال و بختياري خواستار شد:
نيازمندي هاي حوزه نظم و امنيت عمومي در چهارمحال و بختياري شناسايي شود
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: نيازمندي هاي حوزه نظم و امنيت عمومي در اين استان كارشناسي و شناسايي شود.
استاندار چهارمحال و بختياري خواستار شد:

قاسم سليماني دشتكي در نشست مشاركت مردم در تامين نظم و امنيت عمومي چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: بررسي كارشناسانه و شناسايي مهمترين نيازمندي هاي حوزه نظم و امنيت و جلب مشاركت هاي مردمي در اين حوزه بايد در دستور كار مسئولان مربوطه در استان قرار گيرد.

وي افزود: به همين منظور نيازمندي هاي شهرستان هاي 9 گانه چهارمحال و بختياري براساس اولويت ها دسته بندي و از خيران براي مشاركت در حوزه نظم و امنيت اجتماعي و اجراي هر چه مطلوب تر ماموريت هاي ناجا بهره گيري شود.

سليماني دشتكي تصريح كرد: فرهنگ سازي به منظور توسعه مشاركت مردمي به منظور ارتقاي كمي و كيفي حوزه نظم و امنيت عمومي براي جامعه امروزي ضرورت دارد.

وي بيان داشت: اهتمام مسئولان به مقوله مشاركت مردمي نشان از باور تصميم گيران به اهميت همكاري و همياري مردمي در حوزه نظم و امنيت عمومي و افزايش همراهي با مجموعه نيروي انتظامي است.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري نيز با اشاره به ديدار سال گذشته فرماندهان انتظامي سراسر كشور با مقام معظم رهبري (مدظله العالي) گفت: معظم له در اين ديدار تاكيد فرمودند كه وزارت كشور و نيروي انتظامي در راستاي ارتقاي سطح امنيت از ظرفيت مردم بهره برداري بيشتري كنند.

غلامعباس غلامزاده اضافه كرد: مردم ايران و چهارمحال و بختياري نسبت به امنيت خود بسيار حساس هستند.

وي عنوان داشت: اين مهم به ظرفيت بزرگي براي ارتقاي سطح امنيت كشور و استان محسوب مي شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal