پست الکترونیک
 
کد خبر : 16587 تاریخ خبر : 1396/06/22 ساعت : 17:31
استاندار در ستاد استانی حقوق شهروندی:
حقوق شهروندی به آحاد مردم آموزش داده شود
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نکات مختلف حقوق شهروندی به عنوان یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه باید به آحاد مردم آموزش داده شود.
استاندار در ستاد استانی حقوق شهروندی:

قاسم سلیمانی دشتکی در ستاد استانی حقوق شهروندی چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: منشور حقوق شهروندی ابلاغی از رئیس جمهوری بر پایه قانون و یکی از مهمترین نیازهای جامعه بشری محسوب می شود.

وی افزود: تبیین و تشریح نقش متقابل حقوق شهروندی بین دستگاه های اجرایی و مردم و اطلاع رسانی حقوق مختلف نسبت به یکدیگر باید از سوی مسئولان مورد توجه جدی قرار گیرد.

سلیمانی دشتکی تصریح کرد: به همین منظور ارائه آموزش های علمی همگانی به مردم با هدف آشنایی آنان با حقوق خود در بخش های مختلف می تواند در ارتقای شاخص های توسعه ای مؤثر باشد.

وی بیان داشت: هر خانواده می تواند با انتخاب یک وکیل حقوقی نسبت به پیگیری امور خود در زمینه های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی نسبت به بررسی و اجرای قوانین حقوق شهروندی اقدامات لازم را انجام دهند.

وی عنوان داشت: رعایت حقوق شهروندی در زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در دولت یازدهم مورد توجه جدی قرار گرفت.

سلیمانی دشتکی اظهار کرد: استفاده از توان بخش خصوصی در ارتقای رعایت حقوق شهروندی آحاد جامعه نقش مستقیم در ارتقای شاخص های توسعه ای حوزه های مختلف ایفا می کند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal