پست الکترونیک
 
کد خبر : 16799 تاریخ خبر : 1396/08/08 ساعت : 18:16
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری:
جای مباحث فرهنگی در برنامه های ایده شو خالی است
شورای زنان فرهیخته با موضوع ایده شو ، با رویکرد اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و با محوریت بانوان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد . مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در این نشست گفت: جای مباحث فرهنگی و علوم انسانی در برنامه های ایده شو خالی است و بیشتر این برنامه ها در حوزه های فنی برگزار میشود در صورتی که مقوله‌های فرهنگی به خصوص حوزه زنان ظرفیتی بزرگ برای ایده پردازی است .
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری: شورای زنان فرهیخته با موضوع ایده شو ، با رویکرد اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و با محوریت بانوان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد .
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در این نشست گفت: جای مباحث فرهنگی و علوم انسانی در برنامه های ایده شو خالی است و بیشتر این برنامه ها در حوزه های فنی برگزار میشود در صورتی که مقوله‌های فرهنگی به خصوص حوزه زنان ظرفیتی بزرگ برای ایده پردازی است .
خانم دوستی در این نشست بر ضرورت ایجاد گروههایی برای ایده پردازی و شتابدهی به کسب و کار در دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت : این گروه در کنار مراکز رشد و پارک های علم و فناوری می توانند زمینه شکوفایی استعدادها و ظرفیت‌های نهفته قشر دانشجو برای ایده پردازی را فراهم کنند .
وی با اشاره به اینکه طبق گزارش مجمع جهانی اقتصاد، یکی از عوامل پایین بودن شکاف جنسیتی در ایران، شاخص مشارکت اقتصادی می باشد گفت : زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور می توانند نقشی فعال و موثر در اقتصاد خانواده و جامعه ایفا کنند و باید با شناخت دقیق نیاز ها و ابزارها به سمتی پیش برویم که مشارکت اقتصادی زنان در جامعه را بالا ببریم .
در این شورا مقرر شد برنامه ای ایده شو حول محور مشارکت اقتصادی زنان با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شود .
کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal