پست الکترونیک
 
کد خبر : 16834 تاریخ خبر : 1396/08/14 ساعت : 14:01
سرپرست استانداری اعلام کرد:
ایمن سازی 300 مدرسه در معرض خطر چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفت
سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: ایمن سازی 300 مدرسه در معرض خطر استان در دستور کار قرار گرفت.
سرپرست استانداری اعلام کرد:

گودرز امیری در کارگروه ایمنی و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: در مرحله نخست این طرح 31 مدرسه، در مرحله دوم 150 مدرسه و در مرحله سوم تمامی مدارس در معرض خطر استان ایمن سازی می شود.

 

وی افزود: مدارس در معرض خطر درون شهری با همکاری شهرداری ها و برون شهری با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایمن سازی خواهد شد.

امیری تصریح کرد: سال گذشته 36 دستگاه دوربین کنترل سرعت و ثبت تخلفات جاده ای در محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری نصب شد که تا پایان سال مالی جاری 18 دستگاه دیگر در جاده های استان نصب می شود.

وی بیان داشت: خط کشی محورهای ارتباطی، نصب تابلوهای علائم هشدار دهنده، شانه سازی جاده ها و آموزش رانندگان وسائط نقلیه عمومی و کشاورزی چهارمحال و بختیاری در دستور کار مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در استان قرار گیرد.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ساماندهی پارکینگ های استقرار گروه های بازرسی پلیس راه در استان ضرورت دارد.

وی عنوان داشت: احداث پارکینگ هایی ویژه استقرار خودروهای نقلیه عمومی و باربری در 29 نقطه مشخص شده چهارمحال و بختیاری با هماهنگی پلیس راه و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هر چه سریع تر انجام شود.

امیری اظهار کرد: رفع نقاط حادثه خیز چهارمحال و بختیاری و آشکارسازی مسیرهای ارتباطی از دیگر برنامه های اولویت دار مسئولان استان در دولت تدبیر و امید است.

وی با اشاره به کمبود پزشک متخصص، تجهیزات و فضای فیزیکی برخی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: استفاده از توان خیران و پیگیری جذب اعتبارات ملی به منظور رفع این کمبودها از مهمترین برنامه های اولویت دار مسئولان استان محسوب می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal