پست الکترونیک
 
کد خبر : 17399 تاریخ خبر : 1396/12/22 ساعت : 07:56
پیام سرپرست فرمانداری لردگان به مناسبت روز شهید
پیام سرپرست فرمانداری لردگان به مناسبت روز شهید
شهادت بالاترین فضیلت الهی و زیباترین ارمغان آسمانی است که نصیب شهداء این پاک ترین بندگان خدا و جهادگران و مجاهدان مخلص راه حق می شود.
پیام سرپرست فرمانداری لردگان به مناسبت روز شهید

شهادت بالاترین فضیلت الهی و زیباترین ارمغان آسمانی است که نصیب شهداء این پاک ترین بندگان خدا و جهادگران و مجاهدان مخلص راه حق می شود. انسان های پاک سرشتی که با تأسی به سرور و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و در لبیک به ندای ملکوتی مولای خویش، سر ارادت بر آستان حضرت ربوبیت ساییده و گوی سبقت را از ملائک ربودند و شهد شیرین شهادت را چشیدند و با «نفسی مطمئنه» به مقام و مرتبت «راضیه مرضیه» رسیدند. مجاهدانی که در کارزار دفاع مقدس، جان خویش را در کف اخلاص گذاشتند و خالق ناب ترین و باشکوه تربن جلوه های ایثار و شهادت و پایمردی شدند. شهیدانی که به عنوان ستاره های درخشان و گنجینه های ارزشمند تاریخ امروز و نسل فردای ما، یاد و نام جاودانشان، زینت بخش کتاب زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین و راه پرفروغشان همچون چراغ فروزانی برای همیشه تاریخ بر تارک عرش می درخشد. مردان مردی که در راه عزت، شرف و کیان اسلام، انقلاب و ایران سرافراز، تا آخرین قطره خون پاکشان، شجاعانه و مردانه قامت راست کردند و استقلال، آزادی و حیات عزتمندانه را برای این کشور و ملت بزرگ به ارمغان آوردند.

نام گذاری روز 22 اسفند بنام «روز بزرگداشت شهداء»، فرصت ارزنده ای است برای تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رسیدن به این باور مهم که اقتدار و عزت و استقلال و رفاه و آسایش امروز خود را مدیون ایثار شهیدان و صبر و وفای خانواده های معظم شهداییم. فرصتی ناب برای اندیشیدن در این واقعیت که رمز پیروزی و دوام و بقاء انقلاب اسلامی و عزت، صلابت و اقتدار خیره کننده این نظام در طول 40 سال حیات پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تمام پیشرفت ها و داشته هایمان در این سال ها همه و همه، مدیون ایثار و جانفشانی شهیدان والامقام و فداکاری های ایثارگران معزز بوده و باید همواره قدردان و شاکر این عزیزان باشیم.

اینجانب ضمن بزرگداشت این روز ارزشی بزرگ، یاد و خاطره همه شهیدان والا مقام ایران اسلامی به ویژه 288 شهید عزیز و گلگون کفن شهرستان لردگان را گرامی داشته و با ارج نهادن به صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارجمند که به حق چشم و چراغ این ملتند، از درگاه ایزد منان، مجد و عظمت روزافزون ایران اسلامی و اعتلای هر چه بیشتر مقام رفیع شهیدان همیشه جاودان تاریخ و امام بزرگوار شهیدان را مسئلت دارم.

برهان حسین پورآقائی

سرپرست فرمانداری لردگان

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal