پست الکترونیک
 
کد خبر : 17402 تاریخ خبر : 1396/12/22 ساعت : 12:23
در پیامی
استاندار چهارمحال وبختیاری روز شهید را گرامی داشت
"اقبال عباسی" استاندارچهارمحال و بختیاری با صدور پیامی روز 22 اسفند، روزشهید را گرامی داشت متن این پیام بدین شرح است:
در پیامی

در این پیام آمده است: " ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون" ،"هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند."

در بخش دیگر از این پیام آمده است،با درود و سلام بر ارواح مطهر شهداء، آنان که دنیا از نام و ذکرشان متبلور و روشن می شود و با گذشتن از جان و اموال و هستی خود، عزت و سربلندی و استقلال را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آوردند. تکریم و تعظیم شهیدان تلاشی مقدس است در برافراشتن پرچم های سرخ استقلال و آزادی بشریت و گام بلندی است در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عدالت. زیرا که شهادت، مرگ در راه ارزش هاست و هر شهید مشعلی است که در بلندای عزت و سرافرازی یک ملت جاودانه می درخشد.

در بخش پایانی پیام آمده است، ما به وجود چنین اسطوره ها و شقایق های معطر افتخار می کنیم و برخود می بالیم و راه و روش آنان را همواره چراغ روشن راه خود می دانیم و به یقین روز بزرگداشت شهدا و گرامی داشتن یاد و خاطره ی آنان وظیفه همگانی است که مورد تاکید امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای معظم و ایثارگران والامقام بوده و می باشد.

امید آن است که دعای خیر خانواده های معظم شهدا و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرتمان باشد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal