استانداری
a/
ارتباط با استاندارa
a
استاندار
اقبال عباسی
a
a
معاونت سیاسی امنیتی واجتماعی
معاونت هماهنگی امور عمرانی
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع
a/
اخبار فرمانداری هاa
a
اخبار فرمانداری ها
a
a
a/
ورود اعضاa
a
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

a
a
a/
اوقات شرعیa
a
a
a
a/
سامانه پیامکیa
a
سامانه پیامکی
a
a
a/
نظرسنجیa
a
a
a
کد خبر : 17407 تاریخ خبر : 1396/12/22 ساعت : 19:11
استاندار در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان:
اجرای طرح های سرمایه گذاری توان بخش خصوصی استفاده گردد
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در اجرای طرح های سرمایه گذاری و توسعه ای بخش های مختلف از توان بخش خصوصی داخلی و خارجی بهره گیری شود.
استاندار در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان:  

اقبال عباسی در سی و سومین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: جذب کامل اعتبارات و تلاش برای تسریع در روند اجرایی طرح های توسعه ای با هدف افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی بایستی مورد توجه تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در استان باشد.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری نیز گفت: تاکنون 99 میلیارد و 870 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی در این استان پرداخت شده است.

حبیب الله وفایی تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری از 516 کیلومتر خط راه آهن، 800 کیلومتر خط راه آهن دوم و سوم، 237 کیلومتر آزاد راه، یکهزار و 100 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در کریدور های شمالی - جنوبی و شرقی - غربی کشور و یکهزار کیلومتر راه روستایی از مهمترین پروژه های اولویت دار ابلاغی ستاد ملی فرماندهی اقتصاد مقاومتی به وزارت راه و شهرسازی محسوب می شود.

وی بیان داشت: توسعه و نوسازی ریلی با محوریت و مشارکت بخش خصوصی شامل 50 دستگاه لوکوموتیو، 200 دستگاه سالن مسافری و یکهزار و 500 دستگاه واگن باری به همراه تکمیل و توسعه بنادر مهم در سواحل دریای عمان، خلیج فارس و دریای خزر به منظور ترانزیت از دیگر پروژه های اولویت دار ابلاغی ستاد ملی فرماندهی اقتصاد مقاومتی به وزارت راه و شهرسازی است.

وفایی اضافه کرد: احداث و بهره برداری از راه آهن اصفهان - شهرکرد - اهواز، آزاد راه تهران - کاشان - اصفهان - شهرکرد و آزاد راه شهرکرد - اهواز جزو مهمترین پروژه های اولویت دار ابلاغی ستاد ملی فرماندهی اقتصاد مقاومتی به وزارت راه و شهرسازی در چهارمحال و بختیاری به شمار می رود.

گفتنی است، در این نشست از تلاش های مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به خاطر موفقیت در واگذاری پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای استان به بخش خصوصی قدردانی شد.

همچنین از سرپرستان شعب بانک های صنعت و معدن، سپه، پست بانک، کشاورزی و توسعه صادرات به عنوان مدیران بانکی موفق در جذب منابع صندوق توسعه ملی تجلیل صورت گرفت.

مدیران کل بازرسی، ثبت احوال، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و امور اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری و مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب روستایی و آب منطقه ای استان به عنوان مدیران موفق در جذب اعتبارات اسناد خزانه معرفی و تجلیل شدند.

امام خمینی
دفتر مقام معظم رهبری
http://president.ir/
اقتصاد مقاومتی
دولت
وزارت کشور
سامد
مرکز ملی رقابت
درگاه خدمات الکترونیکی ایران
سامانه اطلاعات مکانی سازمان امور عشایر ایران
بازرسی
a/
کد رهگیریa
a
برای پی گیری پیام خود ، کدرهگیری خود را وارد کنید

   
a
a
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 188
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 288
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 5747343
تعداد کاربران بر خط 2
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
copyright @ 2010. ostan-chb.ir. all rights reserved.
Powered by DorsaPortal