پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری
معاون استاندار چهارمحال و بختياري

رسانه ها در معرفي توانمندي ها توليد محتوا کنند

کد خبر: 31169 تاریخ انتشار: 1397/09/25
نمایش: 959
اخبار
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري گفت: رسانه هاي ديداري، شنيداري و نوشتاري در معرفي استان و زمينه سازي براي جذب سرمايه گذار داخلي و خارجي توليد محتوا کنند.
جعفر مرداني روز يکشنبه در آئين معارفه مديرکل صدا و سيماي چهارمحال و بختياري افزود: استان داراي ظرفيت هاي بي شماري بويژه در حوزه گردشگري است که با معرفي اين ظرفيت ها مي توان زمينه را براي جذب سرمايه گذار فراهم کرد.

وي معرفي مفاخر و مشاهير استان را رسالت ديگر رسانه ها عنوان کرد و گفت: اين استان داراي مفاخر و مشاهير بسياري در طول تاريخ است که در بالندگي و افتخار ايران زمين سهم بسزايي داشته اند.

وي ادامه داد: انتظار مي رود تا صدا و سيما با توليد محتوا، تهيه فيلم و سريال در بزرگداشت اين مفاخر اقدامات شايسته اي انجام دهد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري، فرهنگسازي در خصوص پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي را وظيفه و رسالت ديگر رسانه ها دانست و تصريح کرد: با اطلاع رساني به موقع و توليد محتوا در اين زمينه مي توان از شکل گيري بسياري از آسيب ها پيشگيري کرد.

مرداني با اشاره به دستاوردهاي 40 ساله انقلاب اسلامي، تشريح اين خدمات را ضروري دانست و تصريح کرد: در اين راستا مي طلبد با تقويت وحدت و همدلي در کشور در برگزاري هرچه باشکوه تر جشن هاي چهل سالگي انقلاب اهتمام ورزيد.

مرداني تصريح کرد: بي شک مسئولان با تلاش خود سعي در پيشبرد اهداف نظام و اقتدار ايران اسلامي دارند که البته در اين ميان ممکن است نقايصي هم وجود داشته باشد و شايسته است تا در ارزيابي ها نقاط مثبت و منفي در کنار يکديگر ديده شود.

در اين آئين از خدمات مهرداد عظيمي قدرداني و يوسف افشاري نيا به عنوان مديرکل جديد صدا و سيماي مرکز چهارمحال و بختياري معرفي شد.

افزودن دیدگاه