width=942
a/
ارتباط بامعاونa
a
siyasi
جعفر مردانی
a
a
a/
ورود اعضاa
a
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

a
a
اوقات شرعی
width=6
تازه های خبر width=17
width=6
معاون استاندار در كارگروه امور بانوان و خانواده استان: معاون استاندار در كارگروه امور بانوان و خانواده استان:

گودرز اميري در كارگروه امور بانوان و خانواده چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: تمامي دستگاه هاي اجرايي بايد طرح هاي حوزه اشتغالزايي خود در حوزه بانوان را ارائه دهند.

وي افزود: هم اينك محصولات زراعي و دامي چهارمحال و بختياري بسته بندي مناسب و جذابي نداشته و ضروري است تا نسبت به راه اندازي طرح هاي بسته بندي بازارپسند و بهداشتي توليدات اين استان اقدام شود.

اميري تصريح كرد: امروزه فرصت هاي شغلي در حوزه هاي كشاورزي و دامي وجود داشته كه بايد براي بانوان تعريف شود.

وي بيان داشت: مسئولان مربوطه بايد تا 15 روز ديگر در شهرستان ها براي راه اندازي نمايشگاه هاي دائمي فروش محصولات دامي و زراعي امكان سنجي هاي لازم صورت گيرد.

سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري چهارمحال و بختياري اضافه كرد: فرمانداران و بخشداران بانوان متقاضي دريافت تسهيلات از صندوق كارآفريني اميد را شناسايي كرده و به اداره كل امور بانوان و خانواده استانداري معرفي كنند.

وي عنوان داشت: اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري شرايط واگذاري غرفه بازارچه صنايع دستي شهركرد به زنان سرپرست خانوار را با لحاظ كردن اولويت ها ارائه دهد.

اميري اظهار كرد: شهرداري شهركرد زمين هاي دولتي به استثناي بوستان ها و فضاهاي سبز شهري را براي تبديل به بازارچه صنايع دستي و فروشگاه توليدات دامي و زراعي شناسايي و در كارگروه امور بانوان و خانواده آينده اعلام كند.

مديركل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري گفت: فعاليت هاي زيادي با همكاري تعاوني هاي جهاد كشاورزي استان در حوزه بانوان انجام گرفته است.

فاطمه دوستي بيان كرد: در گذشته فقط زنان سرپرست خانوار مي توانستند از تسهيلات صندوق كارآفريني اميد استفاده كنند.

وي ادامه داد: اما بعد از تفاهم نامه صورت گرفته با صندوق كارآفريني اميد مقرر شده تا به تمامي زنان متقاضي راه اندازي شغل تسهيلات مورد نياز پرداخت شود.

دوستي عنوان كرد: با توجه به حضور اندك زنان در حوزه هاي توليد و اشتغال بايد آموزش هايي در قالب كارآفريني براي حضور بهتر آنان در مشاغل توليدي به آن ها ارائه شود.

1395/12/09
18:09
width=6
width=6
مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
دولت
سامد
چهارمحال و بختیاری
ایران
آب و هوا
City
Temp
بیشینه دما
HightTemp
کمینه دما
LowTemp
طلوع آفتاب
SunRiseTime
غروب آفتاب
SunSetTime
a/
کد رهگیریa
a
برای پی گیری پیام خود ، کدرهگیری خود را وارد کنید

   
a
a
Copyright @ 2010. ostan-chb.ir. All rights reserved.
Powered by DorsaPortal