پست الکترونیک
 
کد خبر : 16348 تاریخ خبر : 1396/05/16 ساعت : 13:10
استاندار چهارمحال و بختياري مطرح كرد:
تقويت زيرساخت هاي فرهنگي چهارمحال و بختياري لازمه دستيابي به شاخص هاي توسعه اي است
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: تقويت زيرساخت هاي فرهنگي لازمه دستيابي به شاخص هاي توسعه اي در بخش هاي مختلف اين استان است.
استاندار چهارمحال و بختياري مطرح كرد:

قاسم سليماني دشتكي به مناسبت 12 مرداد سالروز تاسيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور به فرمان امام خميني (ره) در سال 1359 در نشست با رئيس و اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري تاكيد كرد: اين نهاد انقلابي مي تواند با تلاش در راستاي تقويت زيرسخت هاي فرهنگي زمينه دستيابي به شاخص هاي توسعه بخش هاي مختلف اقتصادي، عمراني، اجتماعي، سياسي، علمي و غيره را فراهم كند.

وي افزود: ايجاد وحدت رويه، توجه نكردن به سليقه هاي شخصي، پرهيز از توجه به نظرات سياسي، رعايت توازن منطقه اي و استفاده از نيروهاي علمي مي تواند روند توسعه اي بخش هاي مختلف كشور و چهارمحال و بختياري را سرعت دهد.

سليماني دشتكي تصريح كرد: ارتباط مجموعه دولت يازدهم در چهارمحال و بختياري با گروه ها و قشرهاي مختلف، تربيت نيروي انساني متخصص به منظور استفاده مديريتي در سطح ملي و تعامل با نهادهاي گوناگون نقش مهمي در كسب موفقيت هاي مختلف داشته و همين موضوع در دولت دوازدهم نيز داراي اولويت است.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان داشت: جذب بودجه هاي ملي، استفاده از اعتبارات منابع مختلف و بهره مندي از امكانات بنيادهاي عمومي انقلاب اسلامي باعث تسريع در روند توسعه اي طرح هاي نيمه تمام استان در دولت يازدهم شد.

وي اضافه كرد: شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي مي تواند به منظور سرعت بخشي در روند توسعه اي كشور و چهارمحال و بختياري نسبت به ارتقاي كمي و كيفي زيرساخت هاي فرهنگي و انجام فعاليت هاي اين بخش اقدام كند.

سليماني دشتكي عنوان داشت: مسئولان چهارمحال و بختياري به منظور دستيابي به اهداف توسعه اي در اين بخش همكاري و همراهي لازم را خواهند داشت.

افزوده مي شود، 12 مرداد 1359 سالروز تأسيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي كشور به فرمان امام خميني (ره) است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal