پست الکترونیک
 
کد خبر : 16369 تاریخ خبر : 1396/05/18 ساعت : 22:18
استاندار در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان:
تأييد توجيه فني، اقتصادي و مالي طرح هاي اشتغالزا بر عهده بانك ها است
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: تاييد توجيه فني، اقتصادي و مالي تمامي طرح هاي اشتغالزا بر عهده بانك هاي عامل است.
استاندار در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان:

قاسم سليماني دشتكي در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: بانك هاي عامل به منظور پرداخت تسهيلات مختلف براساس دستورالعمل هاي قانوني عمل مي كنند.

وي افزود: به همين منظور برخي مديران كل دستگاه هاي اجرايي نبايد صاحب فتوا شده و از پرداخت تسهيلات اشتغالزايي در برخي حوزه ها جلوگيري كنند.

سليماني دشتكي تصريح كرد: مديران كل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري موظفند در بخشنامه ها، آئين نامه ها و دستورالعمل هاي قانوني به دنبال رع مشكل بوده و از مانع تراشي براي مردم پرهيز كنند.

وي بيان داشت: به عنوان نمونه در پرداخت تسهيلات مربوط به طرح 15 روستاي بدون بيكار چهارمحال و بختياري نبايد سنگ اندازي صورت گيرد.

استاندار چهارمحال و بختياري اضافه كرد: مديران كل دستگاه هاي اجرايي مرتبط با طرح 15 روستاي بدون بيكار در اين استان بايد نسبت به اجراي سريع تر اين طرح اقدام كنند.

وي عنوان داشت: اختلاف سليقه هاي شخصي، سياسي و قومي نبايد در تصميم گيري هاي مديريتي دخالت داده شود.

سليماني دشتكي اظهار كرد: رفع و حذف كاغذبازي اداري و صدور سريع مجوزهاي قانوني در مهلت تعيين شده بايد در دستور كار مديران كل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري قرار گيرد.

وي ادامه داد: هيچكدام از مديران كل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري و مسئولان استان حق ندارند از خبرنگاران شكايت كنند.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان كرد: تعدادي از مديران كل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري و مسئولان استان كه پيش از اين نسبت به شكاين از خبرنگاران اقدام كرده اند بايد شكايت خود را پس گرفته و به آنان رضايت بدهند.

وي يادآور شد: انتقادهاي علمي، منصفانه و واقعي مي تواند در تسريع روند توسعه همه جانبه و پوياي كشور و چهارمحال و بختياري مؤثر باشد.

سليماني دشتكي عنوان كرد: خبرنگاران و فعالان رسانه هاي گروهي بايد از انتقادهاي مخرب، غيرعلمي، غيرمنصفانه و غيرواقعي پرهيز و نسبت به شفاف سازي، انعكاس حقايق و ارائه عملكرد حقيقي به مردم اقدام كنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal