پست الکترونیک
 
کد خبر : 16773 تاریخ خبر : 1396/08/02 ساعت : 13:31
تاکید مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری
ضرورت ساماندهی ایده های بانوان کارآفرین در استان
اعضای کمیته تسهیل و شتابدهی به کسب و کار زنان درباره حل مسایل و مشکلات پیش روی زنان کار آفرین و ایده پرداز در استان هم اندیشی کردند . مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در این نشست بر ضرورت برنامه ریزی برای ساماندهی ایده ها و طرح های بانوان کار آفرین در استان تاکید کرد . خانم دوستی گفت : بانوان کار آفرین در استان شناسایی و دسته بندی شده اند اما برای استفاده بهتر از ظرفیت ها و توانایی های این افراد و بهبود کسب و کارشان برنامه ریزی نشده است .
تاکید مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری

اعضای کمیته تسهیل و شتابدهی به کسب و کار زنان درباره حل مسایل و مشکلات پیش روی زنان کار آفرین و ایده پرداز در استان هم اندیشی کردند .

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در این نشست بر ضرورت برنامه ریزی برای ساماندهی ایده ها و طرح های بانوان کار آفرین در استان تاکید کرد .

خانم دوستی گفت : بانوان کار آفرین در استان شناسایی و دسته بندی شده اند اما برای استفاده بهتر از ظرفیت ها و توانایی های این افراد و بهبود کسب و کارشان برنامه ریزی نشده است .

وی با اشاره به ضرورت ترغیب زنان ایده پرداز به تشکیل NGO ها و ساختار های غیر دولتی گفت: با بالا بردن مهارت های کسب و کار در بانوان می توانیم مشارکت زنان در فرصت های اقتصادی را بالا ببریم .

خانم دوستی تصریح کرد : بانوان کارآفرین با مشکلاتی از جمله نبود بازار برای ارائه تولیداتشان روبه رو هستند .

رئیس کمیته تسهیل و شتابدهی کسب و کار زنان کمک به بازریابی و معرفی زنان ایده پرداز به مراکز رشد و پارک های علم و فناوری را زمینه ساز عملیاتی شدن طرح های فناور عنوان کرد و از دستگاه های اجرایی استان خواست با کوتاه کردن فرایند بروکراسی اداری از سرخوردگی بانوان فناور و ایده پرداز جلوگیری کنند .

در پایان این نشست اعضا راه کارها و پیشنهادات خود را به بحث و تبادل نظر گذاشتند .

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal