پست الکترونیک
 
کد خبر : 16886 تاریخ خبر : 1396/08/23 ساعت : 09:29
پیام تبریک انتصاب استاندار چهارمحال و بختیاری توسط سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن
سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن طی پیامی انتصاب استاندار جدید چهارمحال و بختیاری را به وی تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بروجن علی محمد مرادی سرپرست فرمانداری در پیامی انتصاب اقبال عباسی را به سمت استاندار چهارمحال و بختیاری تبریک گفت.
پیام تبریک انتصاب استاندار چهارمحال و بختیاری توسط سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای مهندس اقبال عباسی

استاندار محترم چهارمحال و بختیاری

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان استاندار چهارمحال و بختیاری و نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان که حاکی از تعهد، توانمندی و حسن سوابق خدمتی است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم و یقیناً تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی‌های فرهیخته و فهیم را فراهم خواهد کرد.

استان چهارمحال و بختیاری از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی بود که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است و دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است.

لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان چهارمحال و بختیاری است و ان شاءالله تعهد و کارآمدی جنابعالی ، مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری را به افق های وسیع تری به نظاره واداشته و با تکیه بر سوابق و تجارب حضرتعالی در کشور و استان اردبیل که در طول سال های پرافتخار خدمت به ملت شریف ایران و مردم آن دیار کسب نموده اید، شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.

اینجانب برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجن همان طور که تاکنون در تمامی مسئولیت های محوله داشته اید، از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

همچنین از زحمات دلسوزانه جناب آقای مهندس قاسم سلیمانی دشتکی استاندار سابق چهارمحال و بختیاری صمیمانه تشکروقدردانی می‌نمایم و برای ایشان نیز آرزوی سربلندی دارم.

علی محمد مرادی

سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal