پست الکترونیک
 
کد خبر : 17118 تاریخ خبر : 1396/10/18 ساعت : 09:48
استاندار در نشست با اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان:
ظرفیت های اشتغالزایی شهرستان های چهارمحال و بختیاری شناسایی شود
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ظرفیت های اشتغالزایی و سرمایه گذاری شهرستان های 9 گانه استان شناسایی گردد.
استاندار در نشست با اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان:

اقبال عباسی در نشست با اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: با شناسایی ظرفیت های اشتغالزایی و سرمایه گذاری شهرستان های 9 گانه استان می توان طرح توجیهی اقتصادی براساس افق و چشم انداز 20 ساله تعریف، ترسیم و اجرا کرد.

 

وی افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری به عنوان مجموعه ای متخصص و کارامد می تواند در اجرای طرح های سرمایه گذاری، اقتصادی، عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و توسعه ای استان در بخش های مختلف وارد عمل شود.

عباسی تصریح کرد: به همین منظور تبیین خدمات و اطلاع رسانی اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری از طریق رسانه های گروهی ضرورت دارد.

وی بیان داشت: مهندسان نباید تنها به ساخت و ساز اکتفا کنند، بلکه می توانند نقشه راه مشخص علمی، کارشناسی و اصولی برای توسعه شاخص های مختلف توسعه ای را به مردم و مسئولان ارائه دهند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: ترویج تفکر توسعه ای و مدیریتی با هدف تسریع در رو.ند توسعه ای بخش های مختلف ضرورت دارد.

وی عنوان داشت: استفاده از نیروهای متخصص توانمند می تواند یکی از راه های سرعت بخشی به روند اجرای، تکمیل و بهره برداری از طرح های توسعه ای باشد.

عباسی اظهار کرد: هم اینک مرکز چهارمحال و بختیاری ورودی و خروجی مناسبی ندارد و شهرداری شهرکرد باید در سریع ترین زمان ممکن نسبت به طراحی و اجرای ورودی و خروجی مرکز استان اقدام کند.

وی ادامه داد: نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری با توجه به تخصص و توان علمی و اقتصادی می تواند در طراحی و اجرای ورودی شهرهای استان به ویژه در شهرکرد و مراکز شهرستان های 9 گانه را بر عهده گیرد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این سازمان به منظور اراده خدمات فنی و مهندسی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان هیچگونه محدودیتی ندارد.

اردشیر بنایی بیان کرد: خدمات نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری در 20 سال گذشته باعث ارتقای کمی و کیفی روند ساختمان سازی و رعایت اصول فنی و مهندسی در استان شده است.

وی یادآور شد: بهره مندی و استفاده از نیروی انسانی توانمند، متخصص و علمی مورد یکی از مهمترین خواسته های جامعه مهندسی چهارمحال و بختیاری از مدیریت ارشد استان محسوب می شود.

بنایی عنوان کرد: نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری به منظور سرمایه گذاری، مشارکت و اجرای طرح های دارای توجیه اقتصادی در بخش های مختلف آمادگی کامل دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل روابط عمومی استانداری چهارمحال وبختیاری می باشد
Powered by DorsaPortal