استانداری
a/
ارتباط با استاندارa
a
استاندار
اقبال عباسی
a
a
معاونت سیاسی امنیتی واجتماعی
معاونت هماهنگی امور عمرانی
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع
a/
اخبار فرمانداری هاa
a
اخبار فرمانداری ها
a
a
a/
ورود اعضاa
a
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

a
a
a/
اوقات شرعیa
a
a
a
a/
سامانه پیامکیa
a
سامانه پیامکی
a
a
a/
نظرسنجیa
a
a
a
کد خبر : 15746 تاریخ خبر : 1396/01/27 ساعت : 21:21
استاندار در نشست با دانشگاهيان:
تشكل هاي دانشجويي چهارمحال و بختياري در انتخابات فعال شوند
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: تشكل هاي دانشجويي دانشگاه هاي اين استان در انتخابات فعاليت خود را بيشتر كنند.
استاندار در نشست با دانشگاهيان:

قاسم سليماني دشتكي در نشست با رؤسا، اعضاي هيأت علمي و دانشجويان دانشگاه هاي چهارمحال و بختياري تأكيد كرد: صيانت از آراي مردم به عنوان حق الناس، برنامه ريزي به منظور حضور پرشور قشرهاي مختلف در پاي صندوق هاي رأي و تامين سلامت انتخابات از مهمترين اولويت هاي مسئولان و دست اندركاران برگزاري انتخابات محسوب مي شود.

وي افزود: به همين منظور بايستي تشكل هاي دانشجويي با حضور گسترده تر و پرشورتري در صحنه انتخابات فعاليت داشته باشند.

سليماني دشتكي تصريح كرد: استفاده از افكار، عقايد و نظرات تمامي گروه هاي سياسي در جريان برگزاري انتخابات بايد به طور ويژه مورد توجه قرار گيرد.

وي بيان داشت: البته فعاليت هاي دانشجويي و استفاده از افكار و عقايد گروه هاي سياسي دانشگاهي در دولت يازدهم ارتقاي چشمگيري داشته است.

استاندار چهارمحال و بختياري جوانان و دانشجويان را از اركان مهم جامعه اعلام و اضافه كرد: رعايت عدالت، شايسته سالاري و فاصله از نظرات شخصي، سليقه اي و جناحي مي تواند در تسريع دستيابي به شاخص هاي توسعه اي مؤثر باشد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اقدامات مطلوب دولت يازدهم در كشور و چهارمحال و بختياري بيان داشت: اين دولت در برقرساني، آبرساني، گازرساني، جاده سازي، رشد شاخص هاي اقتصادي، توسعه زيرساخت ها، افزايش خدمات رساني در حوزه بهداشت و درمان، اجراي طرح تحول سلامت، بهبود وضعيت معيشت مردم و مهار تورم عملكرد قابل قبولي داشته است.

سليماني دشتكي سهم چهارمحال و بختياري از تسهيلات ستاد اقتصاد مقاومتي كشور در سال گذشته را سه هزار و 600 ميليارد ريال اعلام و اظهار كرد: كرد: با تلاش مديريت ارشد استان اين ميزان به چهار هزار و 200 ميليارد ريال افزايش پيدا كرد.

وي ادامه داد: استفاده از توان دانشگاهيان و اعضاي هيات علمي دانشگاه ها در تصميم سازي ها و تصميم گيري هاي مديريتي بايد در دستور كار مسئولان ارشد قرار گيرد.

استاندار چهارمحال و بختياري كاربردي نبودن پژوهش ها و تحقيقات علمي در گذشته را از علت هاي عقب ماندگي اين استان اعلام و بيان كرد: به همين منظور در دولت يازدهم تهيه و تدوين سند آمايش سرزمين استان در دستور كار قرار گرفته كه تا نيمه نخست امسال تكميل و اجرايي مي شود.

وي با اشاره به استقبال دولتمردان از انتقادهاي سازنده، علمي و منصفانه يادآور شد: نبايد با تخريب و قضاوت هاي يكطرفه اقدامات انجام شده از سوي دولت هاي مختلف را زيرسؤال ببريم.

سليماني دشتكي عنوان كرد: بهره برداري از فاز نخست كارخانه فولاد سفيددشت، ورق هاي پوشش دار تاراز، كارخانه چادرمشكي حجاب، بسته بندي آب معدني، آغاز عمليات اجرايي احداث واحد توليدي آهك هيدراته، توسعه باغات و كشت گياهان دارويي در سطح هفت هزار و 100 هكتار، توسعه گردشگري، حمايت از صنايع دستي، ارتقاي سرانه ورزشي، سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف و جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي، بهره برداري كارخانه هاي توليد نخ، كنتور گاز، فراوارده هاي نسوز و رشد شاخص هاي توسعه اي در بخش هاي گوناگون جزو مهمترين اقدامات دولت يازدهم در چهارمحال و بختياري محسوب مي شود.

وي اظهار داشت: علاوه بر اقدامات انجام شده اما نرخ بيكاري در چهارمحال و بختياري 20 درصد و نرخ مشاركت در اين استان 40 درصد است.

افزوده مي شود، در اين نشست تعدادي از رؤسا، اعضاي هيأت علمي و دانشجويان دانشگاه هاي چهارمحال و بختياري ديدگاه ها، نظرات و پيشنهادات خود در بخش هاي مختلف را ارائه كردند.

امام خمینی
دفتر مقام معظم رهبری
http://president.ir/
اقتصاد مقاومتی
دولت
وزارت کشور
سامد
مرکز ملی رقابت
درگاه خدمات الکترونیکی ایران
سامانه اطلاعات مکانی سازمان امور عشایر ایران
بازرسی
a/
کد رهگیریa
a
برای پی گیری پیام خود ، کدرهگیری خود را وارد کنید

   
a
a
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 13
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 951
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 5728967
تعداد کاربران بر خط 6
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
copyright @ 2010. ostan-chb.ir. all rights reserved.
Powered by DorsaPortal