استانداری
a/
ارتباط با استاندارa
a
استاندار
اقبال عباسی
a
a
معاونت سیاسی امنیتی واجتماعی
معاونت هماهنگی امور عمرانی
معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع
a/
اخبار فرمانداری هاa
a
اخبار فرمانداری ها
a
a
a/
ورود اعضاa
a
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

a
a
a/
اوقات شرعیa
a
a
a
a/
سامانه پیامکیa
a
سامانه پیامکی
a
a
a/
نظرسنجیa
a
a
a
کد خبر : 17405 تاریخ خبر : 1396/12/22 ساعت : 18:01
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار شد:
شهرداری ها اجرای پروژه های خود را به سازمان همیاری شهرداری ها بسپارند
ستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداری ها و دهیاری های استان بخشی از اجرای پروژه ها و تامین مصالح، تجهیزات و خریدهای مورد نیاز خود را به سازمان همیاری شهرداری ها واگذار کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار شد:

اقبال عباسی در مجمع عادی شورای سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: به منظور همیاری شهرداری ها و حمایت از سازمان همیاری شهرداری های استان بایستی انجام بخشی امور شهرداری ها و دهیاری ها به این سازمان سپرده شود.

 

وی افزود: سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری باید به یک بنگاه اقتصادی سودآور برای شهرداری های استان تبدیل شود.

عباسی تصریح کرد: انجام مطالعات مختلف شهرداری ها و دهیاری ها شامل طرح های هادی، جامع و تفصیلی، طراحی بوستان ها، میدان ها و ورودی شهرهای چهارمحال و بختیاری می تواند به سازمان همیاری شهرداری های استان واگذار گردد.

وی بیان داشت: البته سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری بایستی در این خصوص از نیروی انسانی متخصص بهره گیری کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: در صورت سپردن تنها یک سوم پروژه های عمرانی شهرداری های استان به سازمان همیاری شهرداری ها، این سازمان سالانه حداقل 100 تا 200 میلیارد ریال سودآوری خواهد داشت.

وی عنوان داشت: سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری به تغییرات اساسی نیاز دارد.

عباسی اظهار کرد: انجام وظایف متقابل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری و شهرداری های استان نسبت به همدیگر نقش اساسی در تسریع روند اجرایی پروژه های عمرانی خواهد داشت.

وی ادامه داد: به همین منظور ایجاد هماهنگی های لازم بین شهرداران و مسئولان سازمان همیاری شهرداری ها چهارمحال و بختیاری در اولویت قرار گیرد.

گفتنی است، در این نشست بودجه تلفیقی پیشنهادی سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری و شرکت های زیرمجموعه این سازمان در سال 1397 برابر 233 میلیارد و 830 میلیون ریال تصویب شد.

از این مبلغ 132 میلیارد و 800 میلیون ریال مربوط به سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری، 36 میلیارد و 30 میلیون ریال به شرکت عمران و توسعه گردشگری شیدا بام و 55 میلیارد ریال به منطقه ویژه اقتصادی استان اختصاص دارد.

افزوده می شود، در پایان این نشست قبول استعفای قاسم شهبازی مدیرعامل سابق سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری اعلام و کیانوش نادری بلداجی به عنوان سرپرست این سازمان منصوب و معرفی شد.

امام خمینی
دفتر مقام معظم رهبری
http://president.ir/
اقتصاد مقاومتی
دولت
وزارت کشور
سامد
مرکز ملی رقابت
درگاه خدمات الکترونیکی ایران
سامانه اطلاعات مکانی سازمان امور عشایر ایران
بازرسی
a/
کد رهگیریa
a
برای پی گیری پیام خود ، کدرهگیری خود را وارد کنید

   
a
a
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 188
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 288
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 5747343
تعداد کاربران بر خط 2
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
copyright @ 2010. ostan-chb.ir. all rights reserved.
Powered by DorsaPortal