پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری
استاندار چهارمحال و بختياري:

اجراي ويژه برنامه‌هاي مناسبتي در چهارمحال و بختياري به مردم واگذار شود.

کد خبر: 10218 تاریخ انتشار: 1397/03/10
نمایش: 681
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري گفت:دهه‌ فجر امسال بايد نسبت‌ به سال‌هاي گذشته مردمي‌تر باشد چرا که نتيجه‌ بهتري‌ به دنبال خواهد داشت‌.
اقبال عباسي ظهر امروز در ستاد هماهنگي و اجرايي پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت: دهه‌ فجر امسال بايد نسبت‌ به سال‌هاي گذشته مردمي‌تر باشد چرا که نتيجه‌ بهتري‌ به دنبال خواهد داشت‌.

وي افزود: در ايام‌ دهه‌ فجر نبايد فقط از ظرفيت‌‌ کارکنان دولتي استفاده کرد بلکه در اين‌ ايام‌ تمامي اقشار بايد حضور داشته باشند و از ظرفيت‌ها استفاده شود‌.

استاندار چهارمحال و بختياري بيان کرد: ما در اجراي مراسمات دهه فجر از کدام‌ صاحب‌نظر اجتماعي، امنيتي و اقتصادي و يا از چه‌ تعداد جوان‌ و خانم در برنامه‌ريزي برنامه‌هايي دهه‌ فجر استفاده‌ کرده‌ايم.

عباسي خاطرنشان کرد: امسال بايد تمامي صنف‌هاي مختلف، روستاييان، جوانان و بانوان در برنامه‌ريزي برنامه‌هاي دهه‌ فجر حضور داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختياري تصريح‌ کرد: در اين ايام‌ بنده حاضر هستم در جلسات پرسش و پاسخ‌ شرکت کنم و مشکلات مردم‌ را بشنوم‌ و حتي حاضر هستم‌ سرم‌ فرياد بزنند چرا که اگر در سالن‌ جلسات بر سر من‌ فرياد بزنند بهتر از آن است‌ که براي رفع مشکلاتشان بيرون فرياد بزنند‌.

افزودن دیدگاه