پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختياري:اجراي مصوبات ستاد پيشگيري از کرونا الزامي است

کد خبر: 154548 تاریخ انتشار: 1399/07/09
نمایش: 2027
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به وضعيت قرمز استان نسبت به شيوع ويروس کرونا تاکيد کرد: مصوبات ستاد مديريت مقابله با بيماري کوويد ۱۹ در سطح ملي و استاني براي تمامي دستگاه‌ها الزامي است.
اقبال عباسي شامگاه چهارشنبه در ستاد استاني مديريت مقابله با بيماري کوويد ۱۹ چهارمحال و بختياري که با حضور معاون درمان وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي برگزار شد، تاکيد کرد: در شرايط بحراني کنوني، هيچ‌کس حق ندارد پيشنهادهاي مطرح شده در اين ستاد را رد يا در برابري اجراي آن کوتاهي کند.

وي، سلامت مردم را اولويت نخست مسوولان چهارمحال و بختياري دانست و افزود: نظر رييس دانشگاه علوم‌پزشکي شهرکرد براي هرگونه برخورد در خصوص رعايت نکردن مسايل بهداشتي و رعايت نشدن پروتکل‌هاي بهداشتي معتبر و مورد قبول است.

عباسي اجراي مصوبات ستاد استاني مديريت مقابله با بيماري کوويد ۱۹ چهارمحال و بختياري را ضروري اعلام و تصريح کرد: تعطيلي و يا پلمب محل‌هاي بي‌توجه به رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي به مصوبه نياز ندارد.

وي با اشاره به اجراي ضعيف برخي مصوبات ستاد استاني مديريت مقابله با بيماري کوويد ۱۹ چهارمحال و بختياري، يادآور شد: متاسفانه در جلسات برخي مديران فقط خوب صحبت مي‌کنند، اما نظارت و عمل به اجراي مصوبات آنان ضعيف است.

استاندار چهارمحال و بختياري اظهار داشت: مسوولان دستگاه‌هاي اجرايي استان يک سوم کارکنان خود را به دورکاري و يا مرخصي بفرستند.

وي گفت: از ۱۵ پيشنهاد رييس دانشگاه علوم‌پزشکي شهرکرد براي اعمال محدوديت و يا تعطيلي برخي مکان‌هاي عمومي در چهارمحال و بختياري هر چه در اختيار استان باشد ،تعطيل و بقيه پس از گرفتن مجوز از ستاد ملي تعطيل شود.

عباسي تاکيد کرد: تمامي مراکز تفريحي، توريستي و گردشگري حاشيه زاينده‌رود، ديمه، سياسرد و مکان‌هاي مشابه ديگر در چهارمحال و بختياري از پنجشنبه به ‌مدت حداقل ۲ هفته تعطيل است.

وي افزود: رسانه‌هاي گروهي در زمان شيوع ويروس کرونا اطلاع‌رساني تاثيرگذار بين افکار عمومي را در دستور کار خود قرار دهند.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/06/31