پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

عمليات‌هاي دوران دفاع مقدس توسط فرماندهان نخبه طراحي مي‌شد

کد خبر: 180166 تاریخ انتشار: 1401/10/26 22:19:58
نمایش: 575
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري با تاکيد بر اينکه عمليات‌هاي دوران دفاع مقدس توسط فرماندهان نخبه طراحي مي‌شد، گفت: در عمليات کربلاي پنج خسارات سنگيني به رژيم بعث از نظر نيروي رزمي، تجهيزات و خودرو وارد شد، بايد شبهاتي که در ذهن جوانان ايجاد مي‌شود، توسط ايثارگران پاسخ داده شود.
غلامعلي حيدري ۲۶ دي‌ماه در گردهمايي رزمندگان عمليات کربلاي پنج در چهارمحال و بختياري با بيان اينکه اين عمليات دشمن را غافلگير کرد، اظهار کرد: عمليات کربلاي پنج از دل کربلاي چهار شکل گرفت و دشمن انتظار عمليات جديد را نداشت و جزو عمليات‌هاي سرنوشت‌ساز بود.

استاندار چهارمحال و بختياري افزود: رزمندگان در دوران دفاع مقدس توانستند تا پشت دروازهاي شهر بصره بروند، در حاليکه ژنرال‌هاي خارجي به صدام اطمينان داده بودند که ايراني‌ها نمي‌توانند به مرزهاي عراق نزديک شوند.

وي با تاکيد بر اينکه عمليات‌هاي دوران دفاع مقدس توسط فرماندهان نخبه طراحي مي‌شد، گفت: در عمليات کربلاي پنج خسارات سنگيني به رژيم بعث از نظر نيروي رزمي، تجهيزات و خودرو وارد شد، بايد شبهاتي که در ذهن جوانان ايجاد مي‌شود، توسط ايثارگران پاسخ داده شود.

حيدري يادآور شد: رزمندگان دوران دفاع مقدس بايد خاطرات خود را براي نسل جوان بازگو کنند، نوجوانان و جوانان با عشق در جبهه‌هاي جنگ براي دفاع از اين مرز و بوم حضور پيدا مي‌کردند.

استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه دشمن با تهاجم و شبيخون فرهنگي به‌دنبال ضربه زدن به جمهوري اسلامي بود، عنوان کرد: اخيرا مقام معظم رهبري در ديدار با مداحان از واژه پروپاگانداي رسانه‌اي دشمن ياد کردند، دشمن با بسيج امکانات به‌دنبال جنگ رواني است تا نااميدي را ترويج دهد.

وي با اشاره به اينکه بعد از پيروزي انقلاب اسلامي اتفاقات خوبي براي محروميت‌زدايي در چهارمحال و بختياري انجام شده است، ادامه داد: اکنون اروپا با بحران سوخت مواجه است و بين شهروندان خود حواله هيزم توزيع مي‌کنند، همچنين برخي کشورها به‌دنبال خريد شمع و ذغال سنگ هستند.

حيدري تصريح کرد: هر کس به اندازه توان خود به‌صورت چهره به چهره واقعيات را براي نسل جوان بازگو کند، جهاد تبيين يکي از تاکيدات در شرايط کنوني کشور است.

استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه حجم مشکلات کشور بالا است، خاطرنشان کرد: چاره کار براي حل سريع مشکلات کار جهادي است، تکميل پروژه‌هاي نيمه‌تمام در اين استان در دستور کار قرار دارد.

وي بيان کرد: در دهه فجر سال‌جاري نزديک ۱۸۰۰ ميليارد تومان پروژه در چهارمحال و بختياري آماده افتتاح و بهره‌برداري است.

حيدري تاکيد کرد: دشمن در اغتشاشات اخير بسيج شده بود تا در کشور ناآرامي ايجاد کند، بسياري از خواص در حوادث اخير کشور سکوت کردند، دشمن با عمليات رواني از کاه، کوه ساخت، بايد روايت‌گر اول باشيم تا دشمن سوءاستفاده نکند.

استاندار چهارمحال و بختياري گفت: دولت براي حل مشکلات مردم مصمم است و در اين راستا تمام توان خود را به‌کار گرفته است.


افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/12/05