پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

بخش خانگي در اولويت تامين گاز است

کد خبر: 180173 تاریخ انتشار: 1401/10/27
نمایش: 542
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه بارش برف در 20 سال گذشته در چهارمحال و بختياري بي‌سابقه بود، گفت: بايد ترابير لازم براي جلوگيري از قطعي و افت فشار گاز در استان صورت بگيرد، بخش خانگي در اولويت تامين گاز است.
غلامعلي حيدري 27 دي‌ماه در بازديد از شرکت گاز چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه جمهوري اسلامي دستاوردهاي مهمي داشته است، اظهار کرد: در حوزه گازرساني شاهد اتفاقات خوبي در استان در طول بيش از چهار دهه گذشته در کشور بوديم، شبکه گازرساني در کشور گسترده بوده و در اين مدت 350 هزار کيلومتر خطوط گاز در کشور اجرا شده است.

استاندار چهارمحال و بختياري افزود: کشور با مشکلات بسياري از جمله جنگ تحميلي، تحريم و توطئه‌هاي دشمن در بيش از چهار دهه گذشته مواجه بوده است، اما با اين وجود پيشرفت‌هاي خوبي در کشور حاصل شد.

وي با بيان اينکه بارش برف در 20 سال گذشته در چهارمحال و بختياري بي‌سابقه بود، گفت: بايد ترابير لازم براي جلوگيري از قطعي و افت فشار گاز در استان صورت بگيرد، بخش خانگي در اولويت تامين گاز است.

حيدري با بيان اينکه گازرساني به دورترين نقاط در چهارمحال و بختياري انجام شده است، خاطرنشان کرد: کشور امروز روي پاي خود ايستاده است و براي حل مشکلات گام بر مي‌دارد.

استاندار چهارمحال و بختياري با تاکيد بر اينکه دشمن به دنبال ايجاد ياس و نااميدي است، بيان کرد: بايد اقدامات صورت گرفته در حوزه‌هاي مختلف براي مردم بيان شود.

وي تصريح کرد: به‌منظور صرفه‌جويي در مصرف گاز و مديريت انرژي ادارات در هفته گذشته به‌مدت دور روز تعطيل شد، همچنين ادارات چهارمحال و بختياري به‌همين منظور در روزهاي پنج‌شنبه تعطيل هستند، ادارات و مراکز آموزشي در مصرف انرژِي سهم بالايي دارند و با مديريت صحيح از قطعي گاز جلوگيري شد، براي صنايع سوخت جايگزين درنظر گرفته شود.

حيدري در پايان گفت: در سفر رياست جمهوري به چهارمحال و بختياري اعتبارات قابل توجهي براي توسعه شبکه گازرساني در استان مصوب شد، براي جذب اعتبارات اقدامات لازم صورت بگيرد. 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/06/04