پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

وحدت و همدلي در کشور نقشه‌هاي دشمن را خنثي مي‌کند

کد خبر: 191388 تاریخ انتشار: 1402/02/31 23:12:09
نمایش: 226
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: بايد با تمام توان به خدمتگزاري صادقانه براي مردم بپردازيم و با همدلي، همراهي و وحدت بين خدمتگذاران به مردم در مقابل هجمه‌هاي دشمن که ايجاد ياس و نااميدي است ايستادگي کنيم.

غلامعلي حيدري روز يکشنبه در آيين معارفه رييس کل جديد دادگستري و دادستان عمومي و انقلاب چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه بعد از پيروزي انقلاب اسلامي دستاوردهاي خوبي براي استان و به خصوص مناطق محروم ايجاد شد، افزود: امروز تنها مساله‌اي که مردم را راضي و خشنود مي‌کند رفع ناترازي‌ها است و که بايد با تلاش و همدلي ناترازي‌ها را تراز کرد و محروميت‌ها رفع کرد که در اين راستا همدلي و همراهي خوبي بين سه قوه ايجاد شده و گام‌هاي خوبي برداشته شده است.

وي اظهار داشت:به برکت جانفشاني شهدا، امنيت و آرامش، تحول و توسعه در کشور حاکم شده است و بايد براي ادامه دادن به راه شهدا و عمل کردن به رهنمودهاي امامين انقلاب، با تمام انرژي و توان به خدمتگذاري صادقانه براي مردم بپردازيم و با همدلي، همراهي و وحدت بين خدمتگذاران به مردم در مقابل هجمه‌هاي دشمن که ايجاد ياس و نااميدي است ايستادگي کنيم.

حيدري اظهار داشت:در کشور و استان با همکاري سه قوه گام‌هاي خوبي برداشته شده است و مجلس انقلابي، قوه قضاييه مقتدر و دولت مردمي برخورد قاطعانه با مفاسد به خصوص مفاسدي که سلطان نام گرفتند انجام شده، تا اميد در بين مردم افزايش پيدا کند.

حيدري با اشاره به حضور در بين مردم به خصوص در مناطق محروم و حضور در ميدان کار مهم است، گفت: تلاش دولت مردمي براي هم‌تراز کردن ناترازي‌ها و محروميت‌زدايي است که با حضور ميداني و جهادي در بين مردم و ديدن مشکلات از نزديک و تصميم درست گرفتن، ناترازي‌ها تراز و مشکلات حل مي‌شود.

استاندار چهارمحال و بختياري افزود: دشمن براي ضربه‌زدن به نظام و کمرنگ جلوه دادن وحدت و همدلي بين قواي سه‌گانه وارد ميدان شد و اغتشاش را راه انداخت.

حيدري به بصيرت مردم و ولايت‌پذيري مردم چهارمحال و بختياري اشاره کرد و گفت: حضور با بصيرت مردم در نماز مراسم‌هاي ملي از جمله راهپيمايي روز قدس و ۲۲ بهمن نشان داد مردم همواره پاي آرمان‌هاي انقلاب ايستاده‌اند.

استاندار چهارمحال و بختياري به فرمايش مقام معظم رهبري که فرمودند، دشمن به دنبال رفع معايب نبود و مي‌خواست نقاط قوت را آسيب بزند، گفت: خوشبختانه مردم با بصيرت استان در همه صحنه حضور فعال دارند و درجريان اغتشاشات کمترين مشکل را در استان داشتيم.

وي در ادامه به فعاليت‌ها و دستاوردهاي دولت سيزدهم در استان اشاره کرد و گفت:در ۲ سال گذشته تحولات بزرگي در سطح استان رخ داد که منشا کارهاي بزرگ بود و طرح‌هاي نيمه‌تمام در حال اجراست.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/03/13