پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

روند توسعه يافتگي استان در دولت سيزدهم شتاب گرفت

کد خبر: 191792 تاریخ انتشار: 1402/04/21 21:04:49
نمایش: 284
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: دولت سيزدهم در حوزه بهداشت و سلامت، جاده، زيرساخت، راه‌آهن، صنعت، کشاورزي، ورزش، ميراث‌فرهنگي، گردشگري و صنايع‌دستي، فرهنگي، هنري و تامين آب پايدار در بخش‌هاي مختلف تلاش‌هاي گسترده‌اي براي توسعه استان انجام داده است.
 غلامعلي حيدري روز چهارشنبه در آيين تکريم از بازنشستگان چهارمحال و بختياري به‌مناسبت ۲۵ ذي‌الحجه روز خانواده و تکريم بازنشستگان اظهار داشت: روند اجراي بزرگ‌ترين طرح‌ تامين آب آشاميدني نيمي از جمعيت چهارمحال و بختياري قبل از فعاليت دولت سيزدهم متوقف بود اما دولت براي تکميل و بهره‌برداري از اين طرح افزون‌بر يک هزار ميليارد تومان اعتبار اختصاص يافت که در سال‌جاري وارد شبکه مي‌شود.
وي با اشاره به تلاش‌هاي صورت گرفته در دولت براي صندوق هاي بيمه بازنشستگي گفت: دولت سيزدهم تاکنون خود ۴۰۰ هزار ميليارد تومان (همت) مطالبات بيمه‌ها را پرداخت کرد که يک حرکت بزرگ در راستاي حمايت از صندوق‌هاي بيمه است.
حيدري با اشاره به لزوم انتقال تجربه‌هاي ارزشمند و موفق بازنشستگان به جوانان افزود: دولت سيزدهم تلاش‌هاي فراواني براي خدمت‌رساني به بازنشستگان دارد و امروز بازنشستگان مخزن و گنجينه تجربه، خردمندي و علم هستند.
استاندار چهارمحال و بختياري به آغاز عمليات اجرايي ساخت مجتمع فرهنگي، رفاهي و ورزشي، خانه اُميد و يک مجتمع فرهنگي ورزشي ديگر براي بازنشستگان چهارمحال و بختياري اشاره و تصريح کرد: تجهيز بيمارستان تامين‌اجتماعي و اختصاص تجهيزات نوين براي خدمات‌دهي به مردم استان در سفر وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي توافق شد.
وي ادامه داد: امسال تصفيه‌خانه بزرگ‌ترين طرح‌ تامين آب آشاميدني نيمي از جمعيت چهارمحال و بختياري براساس آخرين استانداردهاي نوين دنيا راه‌اندازي خواهد شد.
 استاندار چهارمحال و بختياري تصريح کرد: دولت سيزدهم براي پرداخت تسهيلات ارزان‌قيمت در حوزه‌هاي مختلف با هدف افزايش اشتغال، کاهش نرخ بيکاري و رونق اقتصادي نکته ويژه‌اي به چهارمحال و بختياري داشت.
حيدري تاکيد کرد: مسوولان ملي و استاني براي تسريع در روند توسعه چهارمحال و بختياري از نظر، توان، ديدگاه، پيشنهادها و تجربه‌هاي بازنشستگان اين استان بهره‌گيري خواهد کرد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1403/01/07