پرتال استانداری چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختياري تغيير محل آبگير طرح بن به بروجن را خواستار شد

کد خبر: 42677 تاریخ انتشار: 1398/07/15
نمایش: 1383
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري در پي تخريب غيرقانوني آبگير طرح آبرساني بن به بروجن از سوي جمعي از افرادي در استان همجوار در روز دوشنبه،تغيير محل جغرافيايي آبگير اين طرح را خواستار و ترتيب ابلاغ هرچه سريع‌تر اين درخواست به وزير نيرو داده شد.

اقبال عباسي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: طرح آبرساني بن به بروجن از مهمترين طرحهاي اين استان که مصوبه دو دولت را دارد هم اينک داراي حدود ۸۰ درصد پيشرفت فيريکي است.

وي ادامه داد: از آنجاکه محل آبگير اين طرح در منطقه جغرافيايي استان همجوار قرار دارد تاکنون سنگ‌اندازي هاي بسياري براي پيشبرد اين طرح شکل گرفته و امروز نيز تعدادي از افراد به ظاهر کشاورز با لودر اقدام به تخريب اين آبگير و پر کردن کانال‌هاي آن کردند.

عباسي تصريح کرد: اين اقدام غيرقانوني استان همجوار سبب شد تا تغيير محل جغرافيايي اين طرح را از وزير نيرو خواستار شويم تا اين طرح براي هميشه از سنگ‌اندازي و تخريب مصون بماند.

استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه طرح آبرساني بن به بروجن براي اين استان يک طرح حياتي به شمار مي‌رود، خاطرنشان کرد: اين طرح با تاکيد وزير نيرو و اهتمام دولت تدبير و اميد به بهره‌برداري مي‎رسد و هرکس خلاف اين موضوع را عنوان کند تفرقه‌افکن است.

استاندار  همچنين از مسئولان کشوري درخواست کرد تا هرچه سريع‌تر با مسببان اين اقدام خرابکارانه برخورد قانوني انجام گيرد.

 

افزودن دیدگاه